Záhradné centrum  Svederník
- centrála, lepší sortiment
e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Záhradné centrum Bratislava

- pobočka
e-mail:
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

sk rus de en
Ekofit na facebooku

Odber noviniekProjekcia záhrad-Záhradná architektúra

podorys-nahlad Ako: Na základe zistených údajov vyhotoví projektant pomocou počítača návrh záhrady.Ďalším krokom je návšteva investora v našej spoločnosti, kde mu na počítači v reálnom obraze predvedieme budúce dielo. Naša metóda projektovania záhrad je výhodná v tom že dokáže projekt zobraziť nielen v pôdoryse ale aj v perspektívnom obraze (3D). Takto pripravená projektová dokumenácia predvedie aj laikovi dokonalý pohľad na záhradu. Po záhrade sa možno poprechádzať", počítač zobrazí postupný rast záhrady počas rokov, vrhanie tieňov počas dňa ako aj zmenu záhrady v jednotlivých ročných obdobiach.

 Kto: Záhradné projekty v našej firme navrhujú dvaja kvalifikovaní záhradní architekti. Ich kreatívna práca sa odzrkadľuje v širokom poli našich spokojných zákazníkov. Výhodou je že ako záhradný architekti pracujú na plný úväzok a nevenujú sa vedľajšej činnosti ako je manažovanie čo sa pochopiteľne odzrkadlí v dokonalejšej tvorivosti diela. Návrhy záhrad sú vždy individuálne "ušité" na mieru pre každého zákazníka po stránke estetickej ale aj ekonomickej

proj uvod


                                  

                                                        

 

              Projekcia.jpg Projekcia2.jpg moderna zahrada 2.png moderna zahrada 9.jpg moderna zahrada.png projekcia zahrad 1.png projekcia zahrad 2.jpg projekcia1.png projekty zahrad 1.jpg projekty zahrad 2.jpg zahradna architektura 1.jpg zahradna architektura 4.jpg

Náš tip:
Rozhodne doporučujeme pred zakladaním záhrady dať si vyhotoviť projekt alebo aspoň konzultovať so záhradným architektom. Táto investícia sa vracia mnohonásobne v budúcnosti v podobe diela vykonaného eseticky a funkčne k radosti zákazníka. 

Vyhnete sa tak zle investovaným financiám a námahe
!